Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданам в частную собственность земельных участков для строительства, эксплуатации и обслуживания жилых домов, хозяйственных строений и сооружений

Киевский городской совет
Решение от 15.07.2004 № 418-2/1828

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 15 липня 2004 року N 418-2/1828

Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада  вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Капустіній Лідії Дмитрівні для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бастіонному, 5-а у Печерському районі м. Києва.

Передати гр. Капустіній Лідії Дмитрівні, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Бастіонному, 5-а у Печерському районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Капустіній Лідії Дмитрівні:

Опрос