Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании коммунальной аварийно-спасательной службы "Київська служба порятунку"

Киевский городской совет
Решение от 15.04.2004 № 157/1367

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 15 квітня 2004 року N 157/1367

Про створення комунальної аварійно-рятувальної служби "Київська служба порятунку"

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про аварійно-рятувальні служби", постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2001 N 122 "Про комплексні заходи, спрямовані на ефективну реалізацію державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання та оперативного реагування на них, на період до 2005 року", Концепції безпеки м. Києва, затвердженої рішенням Київради від 10.07.2003 N 616/776, з метою вдосконалення системи цивільного захисту населення, оперативного реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, проведення рятувальних та інших невідкладних робіт на території м. Києва Київська міська рада вирішила:

1. Створити комунальну аварійно-рятувальну службу "Київська служба порятунку" та підпорядкувати її Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації).

2. Доручити виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації):

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос