Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении и изъятии земельных участков и прекращении права пользования землей

Киевский городской совет
Решение от 25.09.2003 № 31-13/905

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року N 31-13/905

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу", Закону України "Про оренду землі" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Будівельно-монтажне управління "БУДТОРГСЕРВІС" для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд будівельно-монтажного управління на вул. Здолбунівській, 6 у Дарницькому районі м. Києва,

Передати закритому акціонерному товариству "Будівельно-монтажне управління "БУДТОРГСЕРВІС", за умови виконання п. 1.1 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 1,70 га для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд будівельно-монтажного управління на вул. Здолбунівській, 6 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 09.04.69 N 490 "Про відвод тресту "Укрторгбуд" земельної ділянки під розширення існуючої бази по вул. Здолбунівській в Дарницькому районі", у зв'язку з переходом права власності на майновий комплекс (договір купівлі-продажу від 30.06.95 N 158, акт приймання-передачі від 16.08.95 N 152).

1.1. Закритому акціонерному товариству "Будівельно-монтажне управління "БУДТОРГСЕРВІС":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос