Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении и изъятии земельных участков и прекращении права пользования землей

Киевский городской совет
Решение от 25.09.2003 № 31-12/905

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 25 вересня 2003 року N 31-12/905

Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею

Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Верховної Ради Української РСР віл 18.12.90 "Про земельну реформу", Закону України "Про оренду землі" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідністю "НІКО Інвест" для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу на просп. Миколи Бажана, 151-б у Дарницькому районі м. Києва.

Передати товариству з обмеженою відповідальністю "НІКО Інвест", за умови виконання п. 1.1 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 2,24 га для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу на просп. Миколи Бажана, 151-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель міської забудови.

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю "НІКО Інвест":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос