Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче закрытому акционерному обществу "АБС-УКР" земельного участка для строительства бизнес-центра с объектами социально-культурного и социально-бытового назначения на ул. Глубочицкой, 13 в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 24.04.2003 № 422/582

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2003 року N 422/582

Про передачу закритому акціонерному товариству "АБС-УКР" земельної ділянки для будівництва бізнес-центру з об'єктами соціально-культурного та соціально-побутового призначення на вул. Глибочицькій, 13 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до ст. ст. 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

Затвердити проект відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "АБС-УКР" для будівництва бізнес-центру з об'єктами соціально-культурного та соціально-побутового призначення на вул. Глибочицькій, 13 у Шевченківському районі м. Києва.

Передати закритому акціонерному товариству "АБС-УКР", за умови виконання п. 1 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 1,76 га для будівництва бізнес-центру з об'єктами соціально-культурного та соціально-побутового призначення на вул. Глибочицькій, 13 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок частини земель, закріплених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 31.07.51 N 1553 "Про встановлення меж та закріплення території за Дріжджовим заводом N 1".

1. Закритому акціонерному товариству "АБС-УКР":

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос