Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О согласовании Министерству иностранных дел Украины снесения нежилого дома N 2-а лит. А на улице Большой Житомирской

Киевский городской совет
Решение от 19.12.2002 № 183/343

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 19 грудня 2002 року N 183/343

Про погодження Міністерству закордонних справ України знесення нежилого будинку N 2-а літ. А на вулиці Великій Житомирській

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київради від 05.07.2001 N 385/1361 "Про погодження Міністерству закордонних справ України місця розташування адміністративно-готельного комплексу на вул. Великій Житомирській, 2-а у Шевченківському районі" та те, що в зону забудови входить нежилий будинок N 2-а літ. А на вулиці Великій Житомирській, з метою забезпечення будівництва адміністративно-готельного комплексу Київська міська рада вирішила:

1. Погодити Міністерству закордонних справ України знесення нежилого будинку N 2-а літ. А на вулиці Великій Житомирській загальною площею 214,3 кв. м за умови відшкодування Міністерством закордонних справ України вартості будинку, визначеної експертним шляхом.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) забезпечити проведення оцінки нежилого будинку N 2-а літ. А на вул. Великій Житомирській та списання його після виконання пункту 3 цього рішення з балансу комунального підприємства "Київжитлоспецексплуатація".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос