Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросе участия территориальной общины города Киева в совместном украинско-бельгийско-германском предприятии "Мрія Даві-Дан"

Киевский городской совет
Решение от 26.09.2002 № 44/204

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 26 вересня 2002 року N 44/204

Про питання участі територіальної громади міста Києва в спільному українсько-бельгійсько-німецькому підприємстві "Мрія Даві-Дан"

Відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 25.01.90 N 92 "Про створення радянсько-бельгійського-західно-німецького спільного підприємства "Мрія Даві-Дан" було створене спільне радянсько-бельгійсько-західно-німецьке підприємство "Мрія Даві-Дан", у подальшому перейменоване в спільне українсько-бельгійсько-німецьке підприємство "Мрія Даві-Дан" (далі - спільне підприємство "Мрія Даві-Дан"). Співзасновниками зазначеного спільного підприємства виступили управління побутового обслуговування населення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів і фабрика індпошиву та ремонту одягу N 1 з частками в статутному фонді зазначеного спільного підприємства по 20 %.

Згідно з розпорядженням Представника Президента України у місті Києві від 15.05.92 N 295 управління побутового обслуговування населення було ліквідоване.

В процесі комерціалізації та приватизації підприємств побутового обслуговування фабрика індпошиву та ремонту одягу N 1 була перетворена в орендне підприємство "Мода", а потім у відкрите акціонерне товариство "Мода". При цьому частка зазначеної фабрики в статутному фонді спільного підприємства "Мрія Даві-Дан" не передавалась орендному підприємству "Мода" і відповідно не була приватизована.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос