Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разрешении государственному коммунальному театрально-зрелищному предприятию "Киевский государственный театр оперетты" на продажу автомобилей

Киевский городской совет
Решение от 20.06.2002 № 69/69

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 20 червня 2002 року N 69/69

Про дозвіл державному комунальному театрально-видовищному підприємству "Київський державний театр оперети" на продаж автомобілів

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи звернення державного комунального театрально-видовищного підприємства "Київський державний театр оперети" (лист від 26.12.2001 N 393-К), Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити державному комунальному театрально-видовищному підприємству "Київський державний театр оперети" продати в установленому законодавством України порядку морально застарілі автомобілі, які знаходяться у нього на праві повного господарського відання, згідно з додатком.

2. Кошти, отримані від продажу автомобілів, зарахувати до міського бюджету і спрямувати на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос