Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении согласия на безоплатное принятие в коммунальную собственность территориальной общины города Киева газопроводных сетей

Киевский городской совет
Решение от 20.06.2002 № 71/71

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 20 червня 2002 року N 71/71

Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва газопровідних мереж

Відповідно до пункту 2 частини 9 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи звернення релігійної громади християн віри євангельської "Церква Божа Пророцтва" (лист від 14.01.2002 N 176), Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва газопровідних мереж від релігійної громади християн віри євангельської "Церква Божа Пророцтва" згідно з додатком.

2. Закріпити за державним комунальним підприємством газового господарства "Київгаз" на праві повного господарського відання газопровідні мережі згідно з пунктом 1 цього рішення.

3. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити прийом-передачу майна згідно з додатком.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос