Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче согласия Центральной городской клинической больнице на безоплатную передачу медицинских средств в собственность Института хирургии и трансплантологии Академии медицинских наук Украины

Киевский городской совет
Решение от 20.06.2002 № 47/47

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 20 червня 2002 року N 47/47

Про надання згоди Центральній міській клінічній лікарні на безоплатну передачу медичних засобів у власність Інституту хірургії та трансплантології Академії медичних наук України

Відповідно до частини 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою забезпечення безкоштовного лікування жителів м. Києва, які перебувають на лікуванні в Інституті хірургії та трансплантології Академії медичних наук України, та враховуючи звернення Головного управління охорони здоров'я Київської міської державної адміністрації (листи від 13.02.2002 N 039-209/1, від 04.03.2002 N 039-298/1), Інституту хірургії та трансплантології Академії медичних наук України (лист від 06.02.2002 N 172), Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду Центральній міській клінічній лікарні на безоплатну передачу медичних засобів, які знаходяться на праві повного господарського відання, у власність Інституту хірургії та трансплантології Академії медичних наук України, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос