Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче в частную собственность и предоставлении в постоянное пользование земельных участков гражданам для строительства, эксплуатации и обслуживания жилых домов и хозяйственных строений

Киевский городской совет
Решение от 06.09.2001 № 12/1446
редакция действует с 26.09.2002

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 вересня 2001 року N 12/1446

Про передачу у приватну власність та надання в постійне користування земельних ділянок громадянам для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових будинків і господарських будівель

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Київської міської ради
 від 26 вересня 2002 року N 22/182

Відповідно до Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та враховуючи матеріали інвентаризації земель, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект відведення земельної ділянки гр. Семенку Андрію Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Крилова, 63 у Харківському районі.

Передати гр. Семенку Андрію Олексійовичу, за умови виконання п. 1.1 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель на вул. Крилова, 63 у Харківському районі за рахунок земель міської забудови.

1.1. Гр. Семенку Андрію Олексійовичу:

1.1.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог ст. 40 Земельного кодексу України.

1.1.2. Одержати дозвіл на виконання будівельних робіт в управлінні держархбудконтролю та виконувати умови забудови земельної ділянки згідно з АПЗ Головкиївархітектури.

Опрос