Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разрешения на снесение нежилых домов N 52-б и N 56-б на улице Дмитровской в Шевченковском районе

Киевский городской совет
Решение от 02.11.2000 № 75/1052

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія XXIII скликання

РІШЕННЯ

від 2 листопада 2000 року N 75/1052

Про надання дозволу на знесення нежилих будинків N 52-б та N 56-б на вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі

У зв'язку з будівництвом Українським державним інститутом по проектуванню підприємств рибного господарства і промисловості "Укррибпроект" жилого будинку на земельній ділянці на вулиці Дмитрівській та з метою більш ефективного використання земельної ділянки між будинками N 52-б та N 56-б на вулиці Дмитрівській, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також враховуючи незадовільний технічний стан зазначених будинків і те, що вони знаходяться на ділянці забудови, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити Українському державному інституту по проектуванню підприємств рибного господарства і промисловості "Укррибпроект" знести за рахунок власних коштів нежилі будинки N 52-б (згідно з даними БТІ літера В), загальною площею 367,6 кв. м та N 56-б (згідно з даними БТІ літера В) загальною площею 329,0 кв. м на вулиці Дмитрівській після відшкодування Державному комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" балансової вартості будівель в сумі 131800,68 грн.

2. Взяти до уваги, що різницю між вартістю будинків, зазначених у пункті 1 цього рішення, визначеною експертним шляхом (817487,0 грн.), та балансовою вартістю (131800,68 грн.), Український державний інститут по проектуванню підприємств рибного господарств і промисловості "Укррибпроект" компенсує шляхом передачі до комунальної власності територіальної громади міста Києва через Головне управління житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації житлової площі в обсягах, визначених інвестиційною угодою, що буде укладена згідно з пунктом 4 цього рішення, за ціною на день передачі, визначеною Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос