Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер, направленных на рациональное использование государственных средств и улучшение состояния оказания медицинской помощи

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 12.08.2009 № 589

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 серпня 2009 року N 589

Про затвердження Плану заходів, спрямованих на раціональне використання державних коштів та поліпшення стану надання медичної допомоги

З метою розробки Плану заходів, спрямованих на раціональне використання державних коштів у сфері охорони здоров'я, поліпшення стану надання медичної допомоги населенню та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2008 р. N 1487-р "Про утворення Міжвідомчої комісії з питань оптимізації мережі закладів охорони здоров'я" наказую:

1. Затвердити План заходів, спрямованих на раціональне використання державних коштів у сфері охорони здоров'я та поліпшення стану надання медичної допомоги населенню (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ забезпечити виконання зазначеного Плану заходів у визначені терміни.

3. Ректорам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III - IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти МОЗ України у двотижневий термін подати пропозиції щодо участі в опрацюванні Плану заходів.

Опрос