Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МЗ Украины от 16.06.2000 N 140 "Об организации и проведении торгов (тендеров) на централизованную закупку товаров, работ, услуг"

Министерство здравоохранения
Приказ от 14.12.2000 № 337
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 грудня 2000 року N 337

Про внесення змін до наказу МОЗ України від 16.06.2000 N 140 "Про організацію та проведення торгів (тендерів) на централізовану закупівлю товарів, робіт, послуг"

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 16 листопада 2001 року N 464)

З метою координації і контролю за раціональним використанням бюджетних коштів, передбачених на централізовану закупівлю товарів, робіт, послуг, наказую:

1. Внести зміни та доповнення до наказу МОЗ України від 16.06.2000 N 140 "Про організацію та проведення торгів (тендерів) на централізовану закупівлю товарів, робіт, послуг", а саме:

1.1. Преамбулу наказу після слова "послуг" доповнити словами: "і житла для працівників центрального апарату Міністерства охорони здоров'я України".

1.2. Пункт перший викласти у такій редакції: "1. Затвердити склад профільних комісій тендерного комітету по організаційному забезпеченню і координації робіт по централізованій закупівлі та розподілу лікарських засобів, обладнання і житла для працівників центрального апарату Міністерства охорони здоров'я України за участю фахівців Міністерства охорони здоров'я, підпорядкованих установ, провідних науково-дослідних інститутів, Академії медичних наук України за згодою (додатки 1 - 13)".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос