Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оптимизации подготовки специалистов по вопросам ВИЧ-инфекции и предупреждению передачи ВИЧ от матери к ребенку

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 08.05.2009 № 313

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 травня 2009 року N 313

Про оптимізацію підготовки спеціалістів з питань ВІЛ-інфекції та попередження передачі ВІЛ від матері до дитини

На виконання п. 18 Загальнодержавної цільової програмі забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцій, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 р. N 264, та з метою підготовки лікарів на до- та післядипломному етапах з питань ВІЛ-інфекції та попередження передачі ВІЛ від матері до дитини наказую:

1. Затвердити Перелік тем, що підлягають вивченню в інтернатурі з акушерства і гінекології; педіатрії, неонатології, інфекційних хвороб та сімейної медицини щодо профілактики ВІЛ-інфікування, попередження передачі ВІЛ від матері до дитини, діагностики, лікування ВІЛ-інфікованих та соціально-психологічної підтримки людей, що живуть з ВІЛ (додається).

2. Ректору Одеського державного медичного університету Запорожан В. М. до 25 серпня 2009 року розробити проект типової наскрізної навчальної програми додипломної підготовки лікарів з питань профілактики ВІЛ-інфікування, попередження передачі ВІЛ від матері до дитини, діагностики, лікування ВІЛ-інфікованих та їх соціально-психологічної підтримки та подати в МОЗ на затвердження.

3. Ректорам вищих навчальних медичних закладів IV рівня акредитації:

Опрос