Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении аттестации врачей (провизоров) - интернов на определение знаний и практических навыков в 2009/2010 учебном году

Министерство здравоохранения
Приказ от 05.05.2009 № 303

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 травня 2009 року N 303

Про проведення атестації лікарів (провізорів) - інтернів на визначення знань та практичних навиків у 2009/2010 навчальному році

Для проведення у 2009/2010 навчальному році атестації лікарів (провізорів) - інтернів на визначення знань та практичних навиків з конкретної спеціальності у вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладах та закладах післядипломної освіти наказую:

1. Затвердити список голів атестаційних комісій (додається).

2. Ректорам вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, головам атестаційних комісій провести атестацію лікарів (провізорів) - інтернів, які у 2009/2010 навчальному році завершують навчання в інтернатурі на визначення знань та практичних навиків з присвоєнням звання лікаря (провізора) - спеціаліста з конкретної спеціальності згідно з вимогами кваліфікаційних характеристик та наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.09.96 N 291 "Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III - IV рівня акредитації, медичних факультетів університетів".

3. Головам атестаційних комісій:

3.1. Під час проведення державної атестації лікарів (провізорів) - інтернів на визначення знань та практичних навиків провести аналіз практичної підготовки спеціалістів в інтернатурі, результати цього аналізу викласти у звіті.

3.2. Подати до 15.07.2010 звіти до Департаменту кадрової політики, освіти і науки МОЗ України.

Звіти скласти згідно з рекомендаціями (додаються).

4. Наказ діє до затвердження нового складу голів комісій для проведення атестації лікарів (провізорів) - інтернів на визначення знань та практичних навиків.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника Міністра Лазоришинця В. В.

 

Міністр  

В. М. Князевич 

 

СПИСОК ГОЛІВ АТЕСТАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

1.1. Національний медичний університет імені О. О. Богомольця

"Неврологія" - Віничук Степан Мілентійович, професор, завідувач кафедри неврології

"Інфекційні хвороби" - Печінка Анатолій Михайлович, професор, завідувач кафедри інфекційних хвороб

Опрос