Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Экспертного Совета стандартизации и технического регулирования по разработке и внедрению надлежащей производственной (GMP), дистрибюторской (GDP), лабораторной (GLP) и клинической (GCP) практик

Министерство здравоохранения
Приказ от 13.03.2008 № 127

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2008 року N 127

Про створення Експертної Ради стандартизації і технічного регулювання з розробки та впровадження належної  виробничої (GMP), дистрибуторської (GDP), лабораторної (GLP) та клінічної (GCP) практик

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1419 "Про заходи щодо забезпечення якості лікарських засобів", Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2006 року N 1542, наказую:

1. Створити при Міністерстві охорони здоров'я України Експертну Раду стандартизації і технічного регулювання з розробки та впровадження належної виробничої (GMP), дистрибуторської (GDP), лабораторної (GLP) та клінічної (GCP) практик (далі - Експертна Рада).

2. Затвердити склад Експертної Ради (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 18.12.2007 N 840 "Про запровадження порядку стандартизації фармацевтичної продукції".

Опрос