Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по социальной адаптации лиц, отбывавших наказание в виде лишения свободы, на период до 2009 года

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 27.12.2007 № 865

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 грудня 2007 року N 865

Про затвердження Плану заходів щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року

З метою забезпечення своєчасного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року N 1030-р "Про затвердження плану заходів щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року" наказую:

1. Затвердити План заходів МОЗ України щодо соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, на період до 2009 року (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Луганської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської та Хмельницької обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій, Українському центру профілактики і боротьби зі СНІДом забезпечити виконання Плану заходів та надання інформації щодо виконання Плану заходів до Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України згідно з встановленими термінами.

3. Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України забезпечити узагальнення інформації про виконання Плану заходів та подавати до Міністерства праці та соціальної політики України кожного півріччя до 5 числа наступного місяця.

Опрос