Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении уставов санитарно-эпидемиологических заведений Ривненской области

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 23.11.2007 № 754

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 листопада 2007 року N 754

Про затвердження статутів санітарно-епідеміологічних закладів Рівненської області

У відповідності з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.07.2004 N 520-р "Про передачу цілісних майнових комплексів санітарно-епідеміологічних станцій із спільної власності територіальних громад областей та комунальної власності територіальної громади м. Севастополя у державну власність" та наказом Міністерства охорони здоров'я України від 08.12.2004 N 608 "Про передачу цілісних майнових комплексів санітарно-епідеміологічних станцій із спільної власності територіальних громад областей та комунальної власності територіальної громади м. Севастополя у державну власність", для забезпечення діяльності санітарно-епідеміологічних станцій Рівненської області, з метою здійснення санітарно-епідеміологічного контролю на території Рівненської області та у зв'язку з передачею з комунальної власності територіальних громад у державну власність цілісних майнових комплексів санітарно-епідеміологічних закладів Рівненської області наказую:

1. Затвердити статути санітарно-епідеміологічних закладів Рівненської області згідно з переліком, що додається.

2. Головному лікарю Рівненської обласної санітарно-епідеміологічної станції, головному державному санітарному лікарю Рівненської області забезпечити реєстрацію статутів у встановленому чинним законодавством України порядку.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос