Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении клинического протокола по акушерской помощи "Предупреждение передачи ВИЧ от матери ребенку"

Министерство здравоохранения
Перечень, Протокол, Приказ от 14.11.2007 № 716
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2007 року N 716

Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги "Попередження передачі ВІЛ від матері до дитини"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 16 травня 2016 року N 449)

На виконання доручення Президента України від 06.03.2003 N 1-1/152 п.а.2 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2006 N 244-р "Про схвалення Концепції Державної програми "Репродуктивне здоров'я нації на 2006 - 2015 роки" з метою уніфікації вимог до обсягів і якості надання акушерської допомоги наказую:

1. Затвердити клінічний протокол з акушерської допомоги "Попередження передачі ВІЛ від матері до дитини" (далі - Клінічний протокол, додається).

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я обласних Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити впровадження Клінічного протоколу в діяльність підпорядкованих закладів охорони здоров'я.

2.2. Організувати здійснення контролю за наданням акушерсько-гінекологічної допомоги у підпорядкованих закладах охорони здоров'я у відповідності до Клінічного протоколу.

3. Уважати такими, що не застосовуються, клінічні протоколи "Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини", затверджений наказом МОЗ України від 15.12.2003 N 582, та "Антиретровірусна терапія вагітних та роділь", затверджений наказом МОЗ України від 07.04.2006 N 206 "Про затвердження клінічних протоколів".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я А. В. Мусієнка.

 

Міністр 

Ю. О. Гайдаєв 

 

Опрос