Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании межведомственной рабочей группы по обеспечению лечебно-профилактических заведений Украины медицинской техникой, в том числе на основании механизма финансового лизинга

Министерство здравоохранения
Приказ от 10.10.2007 № 628

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 жовтня 2007 року N 628

Про створення міжвідомчої робочої групи із забезпечення лікувально-профілактичних закладів України медичною технікою, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.09.2007 N 41476/0/1-07 за підсумками зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра України з провідними виробниками медичної техніки 26 вересня 2007 року з метою підготовки узгоджених пропозицій щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів України сучасною медичною технікою провідних світових виробників, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу, наказую:

1. Затвердити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів України сучасною медичною технікою провідних світових виробників, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу (додаток 1).

2. Міжвідомчій робочій групі, при необхідності, до своєї роботи залучати головних позаштатних спеціалістів МОЗ України та інших фахівців відповідних напрямків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос