Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании межведомственной рабочей группы по обеспечению лечебно-профилактических заведений Украины медицинской техникой, в том числе на основании механизма финансового лизинга

Министерство здравоохранения
Приказ от 10.10.2007 № 628

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 жовтня 2007 року N 628

Про створення міжвідомчої робочої групи із забезпечення лікувально-профілактичних закладів України медичною технікою, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.09.2007 N 41476/0/1-07 за підсумками зустрічі Першого віце-прем'єр-міністра України з провідними виробниками медичної техніки 26 вересня 2007 року з метою підготовки узгоджених пропозицій щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів України сучасною медичною технікою провідних світових виробників, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу, наказую:

1. Затвердити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів України сучасною медичною технікою провідних світових виробників, в тому числі на основі механізму фінансового лізингу (додаток 1).

2. Міжвідомчій робочій групі, при необхідності, до своєї роботи залучати головних позаштатних спеціалістів МОЗ України та інших фахівців відповідних напрямків.

Опрос