Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ МЗ Украины от 14.11.2006 N 752

Министерство здравоохранения
Приказ от 27.08.2007 № 498

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 серпня 2007 року N 498

Про внесення змін до наказу МОЗ України від 14.11.2006 N 752

У зв'язку із надходженням до МОЗ України коштів для закупівлі медичного обладнання для закладів охорони здоров'я у неповному обсязі, відповідно до плану асигнувань 2006 року, на виконання заходів Державної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" ("Онкологія") наказую:

1. Внести зміни до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 14.11.2006 р. N 752 "Про розподіл медичного обладнання для закладів охорони здоров'я, закуплених у централізованому порядку у 2006 році", а саме у таблицю "Розподіл медичного обладнання для закладів охорони здоров'я, закупленого у централізованому порядку за кошти державного бюджету, відповідно державної програми "Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих" ("Онкологія"), вилучивши колонку "Сканер ультразвуковий діагностичний Voluson 730 Pro" та виклавши колонку "Загальна сума розподілу, грн." у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Мусієнка А. В.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос