Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении структуры Украинского института общественного здоровья МЗ Украины

Министерство здравоохранения
Приказ от 31.07.2007 № 442

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 липня 2007 року N 442

Про затвердження структури Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України

Відповідно до пункту 4.5 Статуту Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України наказую:

1. Затвердити нову структуру Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України (додаток 1).

2. Затвердити схему співпраці структурних підрозділів МОЗ України та Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України (додаток 2).

3. В. о. директора Українського інституту громадського здоров'я Слабкому Г. О. до 1 вересня 2007 року привести штатний розпис інституту у відповідність до затвердженої структури.

4. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України та в. о. директора Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України Слабкому Г. О. в 15-денний термін затвердити план заходів, спрямованих на виконання пріоритетних напрямів розвитку системи охорони здоров'я в 2007 році, та забезпечити їх виконання.

5. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України до 20 серпня 2007 року направити до Українського інституту громадського здоров'я замовлення на виконання науково-дослідних робіт у 2008 року.

6. В. о. директора Українського інституту громадського здоров'я МОЗ України Слабкому Г. О. ознайомитись та у разі необхідності застосувати досвід науково-практичної діяльності Науково-дослідного інституту соціальної гігієни, економіки і управління охороною здоров'я ім. Н. А. Семашко Російської Академії медичних наук та впровадити його в діяльність інституту.

Опрос