Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении методических рекомендаций "Санитарно-эпидемиологический надзор за обеззараживанием воды в системах централизованного хозяйственно-питьевого водоснабжения диоксидом хлора"

Министерство здравоохранения
Методические рекомендации, Приказ от 30.07.2007 № 430
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 липня 2007 року N 430

Про затвердження методичних рекомендацій "Санітарно-епідеміологічний нагляд за знезаражуванням води у системах централізованого господарсько-питного водопостачання діоксидом хлору"

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 6 серпня 2010 року N 660)

Додатково див. лист
 Міністерства юстиції України
 від 30 червня 2010 року

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", з метою науково-методичного забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду наказую:

1. Затвердити методичні рекомендації "Санітарно-епідеміологічний нагляд за знезаражуванням води у системах централізованого господарсько-питного водопостачання діоксидом хлору" (додаються).

2. Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду (Пономаренко А. М.) ці методичні рекомендації довести до відома керівників установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в установленому порядку.

Опрос