Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении инвентаризации заведений и подразделений заведений здравоохранения, предоставляющих населению первичную медико-санитарную помощь

Министерство здравоохранения
Порядок, Перечень, Приказ от 11.05.2007 № 237

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2007 року N 237

Про проведення інвентаризації закладів та підрозділів закладів охорони здоров'я, що надають населенню первинну медико-санітарну допомогу

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року N 106 "Про затвердження Порядку підготовки та виконання Державних програм" та постанови КМУ від 28 квітня 2006 року N 603 "Про затвердження Порядку використання у 2007 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я", на виконання п. 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 липня 2006 року N 421-р "Про схвалення Концепції Державної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2010 року" з метою комплексної оцінки Мережі закладів і підрозділів закладів охорони здоров'я, що надають населенню первинну медико-санітарну допомогу (надалі - заклади/підрозділи ПМСД) для забезпечення планування розвитку зазначеної мережі, фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення закладів/підрозділів ПМСД наказую:

1. Затвердити Порядок проведення інвентаризації закладів/підрозділів ПМСД в Україні (додаток 1),

2. Затвердити Перелік закладів/підрозділів ПМСД (додаток 2).

3. Затвердити форму для інвентаризації закладів/підрозділів ПМСД (додаток 3) та звіт щодо інвентаризації закладів/підрозділів ПМСД (додаток 4).

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Харківської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Рівненської та Хмельницької, обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій провести інвентаризацію закладів/підрозділів ПМСД, та надати узагальнені результати до МОЗ України згідно з затвердженим графіком (додаток 5).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я Бідного В. Г.

 

Міністр 

Ю. О. Гайдаєв 

 

Порядок проведення інвентаризації закладів та підрозділів закладів охорони здоров'я, що надають населенню первинну медико-санітарну допомогу в Україні

З метою комплексної оцінки мережі закладів/підрозділів ПМСД для забезпечення планування розвитку зазначеної мережі, фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення закладів/підрозділів ПМСД органи управління та заклади охорони здоров'я здійснюють такі заходи:

1. Міністерство охорони здоров'я України:

1.1. Надає МОЗ АР Крим, органам управління охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій інвентаризаційні форми.

1.2. Проводить Всеукраїнську селекторну нараду-інструктаж щодо інвентаризації закладів охорони здоров'я та підрозділів закладів охорони здоров'я, що надають населенню первинну медико-санітарну допомогу (надалі - інвентаризація).

1.3. Організовує поточне консультування з проблемних питань проведення інвентаризації ("гаряча телефонна лінія" для МОЗ АР Крим, органів управління охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій).

1.4. Здійснює вибірковий контроль організації проведення інвентаризації у регіонах.

1.5. Узагальнює інформацію, отриману від регіонів.

1.6. Проводить апаратну нараду у Міністра охорони здоров'я України за підсумками інвентаризації.

Опрос