Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Учебному плану подготовки врачей-стоматологов

Министерство здравоохранения
Приказ от 02.03.2000 № 43

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 березня 2000 року N 43

Про затвердження змін до Навчального плану підготовки лікарів-стоматологів

На виконання наказу МОЗ України від 15.01.99 N 7 "Про заходи щодо виконання наказу МОЗ України від 14.08.98 N 251" (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.02.99 за N 91/3384) та з метою забезпечення форми проведення тестових екзаменів ліцензійних іспитів відповідно до вимог державних стандартів вищої освіти і загальних вимог державної атестації, визначених Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, затверджених наказом Міністерства освіти України від 02.06.93 N 161наказую:

1. Затвердити зміни до Навчального плану підготовки лікарів-стоматологів у вищих медичних закладах освіти III - IV рівнів акредитації МОЗ України у редакції наказу МОЗ України від 16.04.97 N 116 "Про зміни до навчального плану підготовки лікарів-стоматологів у вищих медичних закладах освіти III - IV рівнів акредитації МОЗ України" щодо вимог державної атестації випускників та форми проведення тестових екзаменів ліцензійних іспитів (додається).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос