Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических указаний планирования мер по предупреждению занесения и распространения в Украине опасных инфекционных болезней

Министерство здравоохранения
Приказ, Методические указания от 12.03.2007 № 113

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 березня 2007 року N 113

Про затвердження Методичних вказівок планування заходів щодо попередження занесення і поширення в Україні небезпечних інфекційних хвороб

На виконання статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", з метою запобігання занесенню і розповсюдженню на території України особливо небезпечних і небезпечних для людей інфекційних хвороб наказую:

1. Затвердити Методичні вказівки для планування заходів щодо попередження занесення і поширення в Україні небезпечних інфекційних хвороб (додаються).

2. Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду (Пономаренко А. М.) довести цей наказ до відома керівників установ і закладів державної санітарно-епідеміологічної служби, лікувально-профілактичних закладів, наукових установ епідеміологічного профілю в установленому порядку.

3. Скасувати "Временные методические указания к планированию мероприятий по санитарной охране территории от заноса и распространения карантинных инфекций", затверджені МОЗ УРСР 10.12.79 N 5.10-09/3412.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Перший заступник Міністра,
Головний державний
санітарний лікар України
 

 
 
С. П. Бережнов
 

 

Опрос