Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении регионов Украины оборудованием для создания реестра больных сахарным диабетом

Министерство здравоохранения
Условия, Перечень, Приказ от 22.12.2006 № 863

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2006 року N 863

Про забезпечення регіонів України устаткуванням для створення реєстру хворих на цукровий діабет

Додатково див. лист
 Міністерства юстиції України
 від 30 червня 2010 року

Відповідно до статті 53 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік", постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2006 N 46 "Про закупівлю товарів для проведення заходів з виконання Комплексної програми "Цукровий діабет" і лікування нецукрового діабету, а також інформатизації і комп'ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів", постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2006 р. N 274 "Про затвердження Порядку використання у 2006 році цільових коштів для проведення заходів з виконання Комплексної програми "Цукровий діабет" і лікування нецукрового діабету", з метою виконання Комплексної програми "Цукровий діабет" наказую:

1. Довести до відома перелік устаткування для автоматичного оброблення інформації для створення реєстру хворих на цукровий діабет у кількісному та вартісному вимірі (додається).

2. Рекомендувати основні умови, які обов'язково будуть включені до договору про закупівлю устаткування для автоматичного оброблення інформації для створення реєстру хворих на цукровий діабет між замовником та постачальником (додається).

3. Міністру Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Харківської, Головного управління охорони здоров'я та медицина катастроф Черкаської, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Укласти договори про закупівлю устаткування для автоматичного оброблення інформації для створення реєстру хворих на цукровий діабет з Українсько-російсько-американським товариством з обмеженою відповідальністю Підприємство СПЕЦ, салон "Спецвузавтоматика", як переможцем торгів (протокол Постійного тендерного комітету МОЗ України від 06.12.2006 р. N 61) на підставі переліку, що додається.

3.2. Доповісти МОЗ України про виконання п. 3.1 у тижневий термін.

Опрос