Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Государственные санитарные правила охраны атмосферного воздуха населенных мест (от загрязнения химическими и биологическими веществами)

Министерство здравоохранения
Приказ, Правила от 09.07.1997 № 201
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА
охорони атмосферного повітря населених місць (від забруднення хімічними та біологічними речовинами)

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 23 лютого 2000 року N 30

Дію наказу зупинено з 31 липня 2014 року
(згідно з повідомленням Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
 від 7 серпня 2014 року)

Додатково див. рішення
 Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
 від 30 травня 2014 року N 31

1. Загальні положення

1.1. Державні санітарні правила містять основні вимоги до охорони атмосферного повітря населених місць і місць масового відпочинку та оздоровлення населення, виконання яких повинно забезпечити запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров'я населення та санітарно-побутові умови його життя.

1.2. Державні санітарні правила призначені для проектних, науково-дослідних і проектно-конструкторських організацій і установ, промислових підприємств, будівельних організацій незалежно від форм власності та підпорядкування і громадян, які займаються розміщенням, проектуванням нових, реконструкцією чи технічним переозброєнням і експлуатацією існуючих підприємств, споруд та інших об'єктів*, що є джерелами забруднення атмосферного повітря, а також для фахівців державної санітарно-епідеміологічної служби і інших спеціально уповноважених органів і служб, які здійснюють державний нагляд в галузі охорони атмосферного повітря.

____________
*  Далі - об'єктів.

1.3. Державні санітарні правила розроблені у відповідності з Основами законодавства про охорону здоров'я, Законом України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища", Законом України "Про охорону атмосферного повітря".

1.4. Вимоги по охороні атмосферного повітря, які вводяться в Державні стандарти та відомчі нормативні документи, повинні відповідати положенням цих правил, а передбачені ними нормативи якості атмосферного повітря повинні відповідати встановленим значенням гігієнічних нормативів.

Опрос