Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче оборудования в связи с производственной необходимостью

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 14.11.2006 № 750

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2006 року N 750

Про передачу обладнання у зв'язку з виробничою необхідністю

У зв'язку з необхідністю створення належних умов для комп'ютерного тестування слухачів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика відповідно до Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 10.08.2001 р. N 142/181, та п. 6 Інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17.07.2000 р. N 64, наказую:

1. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнєцову О. В. забезпечити безкоштовну передачу з балансу ДП "Укрвакцина" на баланс Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика комп'ютерного обладнання згідно з переліком (додається).

2. Ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Вороненку Ю. В. оформити передачу обладнання актом та прийняти його на баланс і утримання.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин, головного бухгалтера Міністерства охорони здоров'я України В. І. Лузан.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос