Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче оборудования в связи с производственной необходимостью

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 14.11.2006 № 750

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2006 року N 750

Про передачу обладнання у зв'язку з виробничою необхідністю

У зв'язку з необхідністю створення належних умов для комп'ютерного тестування слухачів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика відповідно до Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 10.08.2001 р. N 142/181, та п. 6 Інструкції з обліку основних засобів та інших необоротних активів бюджетних установ, затвердженої наказом Державного казначейства України від 17.07.2000 р. N 64, наказую:

1. Генеральному директору ДП "Укрвакцина" Кузнєцову О. В. забезпечити безкоштовну передачу з балансу ДП "Укрвакцина" на баланс Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика комп'ютерного обладнання згідно з переліком (додається).

2. Ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Вороненку Ю. В. оформити передачу обладнання актом та прийняти його на баланс і утримання.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин, головного бухгалтера Міністерства охорони здоров'я України В. І. Лузан.

Опрос