Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении отраслевой статистической формы отчетности N 47-здоров "Отчет о сети и деятельности медицинских заведений" и инструкции по ее заполнению

Министерство здравоохранения
Форма, Приказ, Инструкция от 27.07.2006 № 524

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 липня 2006 року N 524

Про затвердження галузевої статистичної форми звітності N 47-здоров "Звіт про мережу та діяльність медичних закладів" та інструкції щодо її заповнення

На виконання Указу Президента України від 06.12.2005 N 1694/2005 "Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров'я населення" та з метою вдосконалення галузевої статистичної звітності наказую:

1. Затвердити:

1.1. Форму звітності N 47-здоров "Звіт про мережу та діяльність медичних закладів" (річна), що додається.

1.2. Інструкцію щодо складання форми звітності N 47-здоров "Звіт про мережу та діяльність медичних закладів", що додається.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управління охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, управління охорони здоров'я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації, Головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської, Харківської та Львівської обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської обласної державної адміністрації, начальникам Севастопольської і Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міських державних адміністрацій (далі - територіальні органи охорони здоров'я) забезпечити впровадження галузевої статистичної форми звітності N 47-здоров "Звіт про мережу та діяльність медичних закладів" з 2006 року та подання її у Центр медичної статистики МОЗ України у визначені терміни.

3. Центру медичної статистики МОЗ України (Голубчиков М. В.) забезпечити територіальні органи охорони здоров'я зразками форми N 47-здоров "Звіт про мережу та діяльність медичних закладів" та інструкції щодо її заповнення.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 03.05.99 N 102 в частині затвердження форми N 47-здоров.

Опрос