Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно исполнения распоряжения Кабинета Министров Украины от 1 марта 2006 года N 118-р " Об утверждении плана мер по борьбе с гриппом среди населения и предупреждению возникновения его пандемии"

Министерство здравоохранения
План, Приказ от 19.05.2006 № 307

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 травня 2006 року N 307

Щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 року N 118-р "Про затвердження плану заходів щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 року N 118-р "Про затвердження плану заходів щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії" наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства охорони здоров'я України щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 року N 118-р "Про затвердження плану заходів щодо боротьби з грипом серед населення та запобігання виникненню його пандемії" (додається).

2. Директорам Департаментів та начальникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити виконання заходів та подання інформації до Кабінету Міністрів України відповідно до встановлених термінів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра, головного державного санітарного лікаря України Бережнова С. П. та першого заступника Міністра Весельського В. Л.

Опрос