Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по дальнейшему совершенствованию медицинской помощи и медико-социальной экспертизы при заболеваниях уха, горла и носа

Министерство здравоохранения
Положение, Перечень, Приказ от 28.12.1992 № 198
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 грудня 1992 року N 198

Про заходи щодо подальшого вдосконалення медичної допомоги і медико-соціальної експертизи при захворюваннях вуха, горла і носа

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 8 травня 2014 року N 310)

Протягом останніх 5 років в Україні проведено значну роботу, спрямовану на подальше вдосконалення і підвищення якості оториноларингологічної допомоги.

Проведені заходи по підготовці кадрів і спеціалізації служби дали можливість організувати такі підрозділи, як дитяча оториноларингологія, сурдологія, фоніатрія, ЛОР-онкологія.

В ряді областей /Вінницька,Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська/ створено профільні відділення при обласних онкодиспансерах.

Однак, незважаючи на досягнуті успіхи в організації оториноларингологічної допомоги, мають місце недоліки, що істотно впливають на подальший її розвиток.

З метою підвищення оториноларингологічної допомоги населенню України затверджую:

1. Перелік медичної апаратури, обладнання, інструментів та медикаментів для оснащення кабінету оториноларинголога - додаток 1.

2. Перелік операцій та маніпуляцій, що проводяться в кабінеті оториноларинголога - додаток 2.

3. Положення про оториноларингологічне консультативне відділення - додаток 3.

4. Обсяг невідкладної допомоги та лікування пошкоджень вуха, горла, носа та навколоносових пазух в залежності від категорії лікувального закладу - додаток 4.

5. Обов'язковий обсяг хірургічної допомоги в оториноларингологічних відділеннях лікувально-профілактичних закладів - додаток 5.

6. Групування нозологічних одиниць у залежності від складності лікування /категорії складності/ - додаток 6.

7. Сертифікат для регламентації рівня проведення оториноларингологічних хірургічних втручань у залежності від категорії складності операції і кваліфікаційної характеристики медичного закладу - додаток 7.

8. Стандарти якості діагностики і лікування окремих захворювань вуха, горла, носа з урахуванням тимчасової і стійкої втрати працездатності - додаток 8.

9. Перелік оториноларингологічних захворювань, які рекомендуються лікувати в умовах денного перебування хворих - додаток 9.

10. Положення про спеціалізовану оториноларингологічну лікарсько-консультативну комісію /ЛКК/ - додаток 10.

Опрос