Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении результатов конкурсного отбора проектов научных работ

Министерство здравоохранения
Перечень, Приказ от 06.03.2006 № 106

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 березня 2006 року N 106

Про затвердження результатів конкурсного відбору проектів наукових робіт

Відповідно до результатів конкурсного відбору проектів фундаментальних досліджень і прикладних розробок вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III - IV рівнів акредитації та наукових установ (наказ Міністерства охорони здоров'я від 27 січня 2006 року N 28 "Про затвердження складу експертної (конкурсної) комісії МОЗ України з оцінки наукових проектів") наказую:

1. Затвердити протокол засідання експертної (конкурсної) комісії Міністерства охорони здоров'я України.

2. Затвердити перелік науково-дослідних робіт, які будуть виконуватись за рахунок коштів державного бюджету у 2006 році (додається).

3. Директору Департаменту кадрової політики, освіти і науки Банчуку М. В. довести підвідомчим вищим медичним (фармацевтичним) навчальним закладам III - IV рівнів акредитації та науково-дослідним установам результати роботи експертної (конкурсної) комісії.

4. Ректорам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III - IV рівнів акредитації та директорам науково-дослідних установ включити до тематичного плану науково-дослідних робіт на 2006 рік проекти, які отримали в результаті конкурсного відбору позитивні оцінки, та подати зведений план на погодження до Міністерства охорони здоров'я до 10 березня 2006 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос