Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении графика проведения государственной аккредитации заведений здравоохранения Главной аккредитационной комиссией МЗ Украины

Министерство здравоохранения
Приказ от 06.02.2006 № 51

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 лютого 2006 року N 51

Про затвердження графіка проведення державної акредитації закладів охорони здоров'я Головною акредитаційною комісією МОЗ України

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року N 765 "Про затвердження Порядку державної акредитації закладу охорони здоров'я" (із змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 21 червня 2001 року N 678 та від 14 лютого 2002 року N 134) та відповідно до наказу МОЗ України від 22.11.2005 р. N 626 "Про затвердження складу Головної акредитаційної комісії МОЗ України, Положення про Головну акредитаційну комісію МОЗ України та Положення про експерта головної акредитаційної комісії МОЗ України" наказую:

1. Затвердити графік проведення державної акредитації закладів охорони здоров'я Головною акредитаційною комісією МОЗ України на перше півріччя 2006 року (додається).

2. Покласти на директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О. та директора Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушку Л. І. формування тимчасових робочих груп, що утворюються з метою визначення відповідності закладів, зазначених у графіку, затвердженим критеріям державної акредитації закладів охорони здоров'я.

Опрос