Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана основных организационных и санитарно-противоэпидемических мер заведений государственной санэпидслужбы Украины на 2006 год

Министерство здравоохранения
Приказ от 26.10.2005 № 565

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2005 року N 565

Про затвердження Плану основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санепідслужби України на 2006 рік

Для забезпечення своєчасної та якісної підготовки Плану основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санепідслужби України на 2006 рік (далі - План) згідно з Планом основних організаційних та санітарно-протиепідемічних заходів закладів державної санепідслужби України на 2005 рік наказую:

1. Затвердити структуру Плану на 2006 рік (додається).

2. Голові Комітету з питань гігієнічного регламентування МОЗ України Кравчуку О. П., директору державного підприємства "Центр імунобіологічних препаратів" Сельниковій О. П., директору державного підприємства "Науково-експертний центр з регламентації застосування та впровадження дезінфекційних засобів" МОЗ України Пенішкевичу Я. І., генеральному директору державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., директору державного підприємства "Центр реєстрів державної санітарно-епідеміологічної служби України" Худенку О. І. подати до Центральної санепідстанції МОЗ України пропозиції щодо основних організаційних заходів, проведення яких планується на 2006 рік, з визначенням термінів виконання і відповідальних виконавців для включення їх до Плану.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос