Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Устава Украинского научно-практического медицинского центра акушерства, гинекологии и репродуктологии Министерства здравоохранения Украины

Министерство здравоохранения
Устав, Приказ от 13.12.2004 № 615
редакция действует с 15.06.2005

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2004 року N 615

Про затвердження Статуту Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров'я України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 15 червня 2005 року N 279

Відповідно до п. 4 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 2 грудня 2004 року N 595, наказую:

1. Затвердити Статут Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров'я України (додається).

2. Директору Пітьку В. А.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров'я України відповідно до вимог чинного законодавства.

2.2. У двотижневий термін з дня державної реєстрації подати Управлінню медичних кадрів та державної служби копію Статуту Українського науково-практичного медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров'я України, копії свідоцтва про державну реєстрацію та довідки про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Управлінню медичних кадрів та державної служби (Банчуку М. В.) подати пропозиції про внесення відповідних змін до номенклатури закладів та посад МОЗ України.

Опрос