Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выделении из резерва МЗ Украины специальных продуктов лечебного питания для детей, больных фенилкетонурией, централизовано закупленных МЗ в 2003 году

Министерство здравоохранения
Приказ от 07.05.2004 № 230

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2004 року N 230

Про виділення з резерву МОЗ України спеціальних продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, централізовано закуплених МОЗ у 2003 році

У зв'язку із зверненням до МОЗ управлінь охорони здоров'я Житомирської, Кіровоградської, Рівненської обласних та Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрацій щодо забезпечення продуктами лікувального харчування дітей, хворих на фенілкетонурію, наказую:

1. Затвердити розподіл продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, виділених з резерву МОЗ (додається).

2. Генеральному директору УДСЛ "Охматдит" Гладушу Ю. І. передати з резерву МОЗ, затвердженого наказом МОЗ від 27.03.2003 N 139 "Про розподіл та раціональне використання спеціальних продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, централізовано закуплених МОЗ у 2003 році", до регіонів продукти лікувального харчування відповідно до розподілу.

3. Начальникам управлінь охорони здоров'я Житомирської, Кіровоградської, Рівненської обласних, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрацій забезпечити отримання в Українській дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, відповідно до розподілу.

Опрос