Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации проекта "Перестройка интегрированной сети услуг по репродуктивному и половому здоровью"

Министерство здравоохранения, Государственный комитет Украины по делам семьи и молодежи (2)
Приказ от 29.12.2003 № 621/1420

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ'Ї ТА МОЛОДІ

НАКАЗ

від 29 грудня 2003 року N 621/1420

Про реалізацію проекту "Розбудова інтегрованої мережі послуг з репродуктивного та статевого здоров'я"

На виконання Указу Президента України від 26.03.2001 N 203/2001 "Про Національну програму "Репродуктивне здоров'я 2001 - 2005" та з метою реалізації спільного проекту між Міністерством охорони здоров'я України, Державним комітетом України у справах сім'ї та молоді і Фондом народонаселення ООН (ФНООН) "Розбудова інтегрованої мережі послуг з репродуктивного та статевого здоров'я" (надалі - Проект) наказуємо:

1. Затвердити заходи щодо реалізації проекту "Розбудова інтегрованої мережі послуг з репродуктивного та статевого здоров'я" (додаток 1).

2. Затвердити склад координаційної ради щодо реалізації проекту "Розбудова інтегрованої мережі послуг з репродуктивного та статевого здоров'я" (додаток 2).

3. Затвердити графік впровадження в областях (регіонах) проекту "Розбудова інтегрованої мережі послуг з репродуктивного та статевого здоров'я" (додаток 3).

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації, Республіканському комітету у справах сім'ї та молоді Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам у справах сім'ї та молоді обласних, Київському та Севастопольському міських державних адміністрацій забезпечити протягом I кварталу 2004 року розробку регіональних заходів щодо реалізації Проекту та їх виконання:

4.1. Визначити основними партнерами впровадження спільного Проекту в регіонах: обласні центри репродуктивного здоров'я / планування сім'ї, дерматовенерологічні диспансери, центри профілактики та боротьби зі СНІДом, центри здоров'я, центри соціальних служб для молоді, центри практичної психології і соціальної роботи.

4.2. Розпочати впровадження Проекту пілотних проектів інтегрованих послуг з репродуктивного та статевого здоров'я на районному рівні згідно з графіком.

5. Відповідальність за виконання даного наказу покласти на начальника управління організації медичної допомоги дітям і матерям МОЗ України Моісеєнко Р. О. і заступника голови Державного комітету України у справах сім'ї та молоді Танцюру В. А.

Опрос