Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Во исполнение решения совещания ректоров высших медицинских (фармацевтического) учебных заведений и заведений последипломного образования

Министерство здравоохранения
Приказ, Решение от 26.10.1999 № 256
редакция действует с 02.03.2000

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 1999 року N 256

На виконання рішення наради ректорів вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти

Наказ визнано таким, що не набув чинності
 у зв'язку з відмовою в реєстрації Міністерства юстиції України 
(згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 2 березня 2000 року N 43)

У зв'язку з тим, що не у всіх медичних вузах України впроваджено професійно-діяльнісний принцип організації навчання, зміст ліцензійних іспитів не орієнтований на заходи, що ввійшли в державні стандарти: Крок-1 на заходи фундаментальних дисциплін, Крок-2 - на кінцеві заходи, проведено недостатньо якісну експертизу тестів і допущено організаційно-методичні недоліки в системі впровадження інтегрованих ліцензійних іспитів наказую:

1. Призупинити дію наказів МОЗ України від 14.08.98 N 251 та від 03.05.99 N 104 "Про введення ліцензійних державних іспитів" та "Про відміну державних перевідних іспитів".

2. Виконавцям, визначеним в рішенні наради ректорів вищих медичних (фармацевтичного) навчальних закладів та закладів післядипломної освіти від 9 липня 1999 р. (м. Донецьк), організувати виконання пунктів, які позначені в рішенні, у вказані терміни (рішення додається).

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

Р. В. Богатирьова 

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос