Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Государственных санитарных правил и норм при выполнении работ в неотключенных электроустановках напряжением до 750 кВ включительно

Министерство здравоохранения
Приказ, Правила, Нормы от 09.07.1997 № 198

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 липня 1997 року N 198

Про затвердження Державних санітарних правил і норм при виконанні робіт в невимкнених електроустановках напругою до 750 кВ включно

Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" наказую:

1. Затвердити Державні санітарні правила і норми при виконанні робіт в невимкнених електроустановках напругою до 750 кВ включно, що додаються.

2. Всім міністерствам та відомствам, керівникам державних, кооперативних, колективних та приватних підприємств, організацій та установ незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності, а також посадовим особам та громадянам України, інвесторам - громадянам інших держав прийняти вказані Державні санітарні правила до керівництва та виконання.

3. Заступникам Головного державного санітарного лікаря України, головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, водного, залізничного, повітряного транспорту, водних басейнів, залізниць, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України, Національної гвардії України, Служби безпеки України прийняти вказані Державні санітарні правила до керівництва та виконання.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Головний державний
санітарний лікар України,
перший заступник Міністра
 

 
 
Л. С. Некрасова
 

 

Опрос