Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении уполномоченного учреждения

Министерство здравоохранения
Приказ от 04.06.2003 № 253

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2003 року N 253

Про визначення уповноваженої установи

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 р. N 918/2000, Основ законодавства України про охорону здоров'я, у зв'язку з перепідпорядкуванням ДП "Науковий медико-фармацевтичний експертний центр" та зміною предмету його діяльності, відповідно до наказу МОЗ України від 19.05.2003 р. N 223 "Про перереєстрацію державного підприємства "Науковий медико-фармацевтичний експертний центр", з метою належної організації робіт по проведенню технічної експертизи виробів медичного призначення і обслуговування електронних баз даних Державного реєстру виробів медичного призначення, враховуючи наявність матеріальних, спеціальних програмних та кадрових ресурсів, наказую:

1. Визначити Державне підприємство "Центр інформаційних технологій" уповноваженою установою для проведення технічної експертизи під час державної реєстрації виробів медичного призначення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос