Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении уполномоченного учреждения

Министерство здравоохранения
Приказ от 04.06.2003 № 253

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2003 року N 253

Про визначення уповноваженої установи

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 24.07.2000 р. N 918/2000, Основ законодавства України про охорону здоров'я, у зв'язку з перепідпорядкуванням ДП "Науковий медико-фармацевтичний експертний центр" та зміною предмету його діяльності, відповідно до наказу МОЗ України від 19.05.2003 р. N 223 "Про перереєстрацію державного підприємства "Науковий медико-фармацевтичний експертний центр", з метою належної організації робіт по проведенню технічної експертизи виробів медичного призначення і обслуговування електронних баз даних Державного реєстру виробів медичного призначення, враховуючи наявність матеріальних, спеціальних програмних та кадрових ресурсів, наказую:

1. Визначити Державне підприємство "Центр інформаційних технологій" уповноваженою установою для проведення технічної експертизи під час державної реєстрації виробів медичного призначення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос