Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации проведения оценки системы эпидемиологического надзора за инфекционными болезнями при участии представителей Европейской комиссии, экспертов Европейского центра по вопросам предупреждения и контроля за заболеваниями

Государственная санитарно-эпидемиологическая служба Украины
Программа, Приказ от 28.09.2015 № 167

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2015 року N 167

Про організацію проведення оцінки системи епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами за участю представників Європейської комісії, експертів Європейського центру з питань запобігання та контролю за захворюваннями

На виконання пункту 7 наказу МОЗ України від 29.07.2015 N 472 "Про проведення оцінки системи епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями в України" та відповідно до пункту 9 Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року N 400, наказую:

1. Затвердити відповідальних фахівців на національному рівнів Держсанепідслужби України по розділах за проведення оцінки системи епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями, згідно з додатком 1.

2. Начальникам головних управлінь Держсанепідслужби та керівникам державних установ у Дніпропетровській, Житомирській, Одеській, Рівненській, Львівській областях та міста Києва:

Опрос