Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения внутреннего аудита в системе Государственной санитарно-эпидемиологической службы Украины

Государственная санитарно-эпидемиологическая служба Украины
Порядок, Приказ от 22.07.2015 № 106

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 липня 2015 року N 106

Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України

Відповідно до частини 3 статті 26 Бюджетного кодексу України, Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 400, Порядку утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.09.2011 N 1001, Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 N 1247, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 за N 1219/19957, наказую:

1. Затвердити Порядок проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України (далі - Порядок, додається).

2. Головному спеціалісту із внутрішнього аудиту Коваленко О. О. забезпечити дотримання вимог Порядку при проведенні внутрішніх аудитів у системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Держсанепідслужби України від 04.09.2013 N 166 "Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України" та від 31.07.2014 N 57 "Про внесення змін до Порядку проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Т. в. о. Голови

С. В. Протас

 

ПОРЯДОК
проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України

1. Загальні положення

1.1. Порядок проведення внутрішнього аудиту в системі Державної санітарно-епідеміологічної служби України (далі - Порядок) визначає механізм проведення внутрішнього аудиту в Державній санітарно-епідеміологічній службі України, її територіальних органах, підприємствах, установах і організаціях, які належать до сфери управління Держсанепідслужби України (далі - установи Держсанепідслужби), та планування внутрішніх аудитів, документування і реалізації їх результатів, та застосовується уповноваженою особою із внутрішнього аудиту Держсанепідслужби України (далі - уповноважена особа із внутрішнього аудиту).

1.2. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

Опрос