Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения профилактических медицинских осмотров

Министерство здравоохранения
Письмо от 02.04.2015 № 3.09-Д-1/13/866-15/10354

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.04.2015 р. N 3.09-Д-1/13/866-15/10354

Департамент медичної допомоги розглянув лист щодо проведення профілактичних медичних оглядів та повідомляє таке.

Питання проведення профілактичних медичних оглядів регулюються Законом України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", Законом України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Законом України "Про охорону праці".

Відповідно до ст. 31 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" з метою охорони здоров'я населення організуються профілактичні медичні огляди неповнолітніх, вагітних жінок, працівників підприємств, установ і організацій з шкідливими і небезпечними умовами праці, військовослужбовців та осіб, професійна чи інша діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення або підвищеною небезпекою для оточуючих.

Власники та керівники підприємств, установ та організацій несуть відповідальність за своєчасність проходження своїми працівниками обов'язкових медичних оглядів та за шкідливі наслідки для здоров'я населення, спричинені допуском до роботи осіб, які не пройшли обов'язкового медичного огляду.

Опрос