Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании межведомственной рабочей группы по вопросам обеспечения стабильного ответа эпидемиям туберкулеза и ВИЧ/СПИДа в период финансирования программ Глобального фонда и по их завершении

Министерство здравоохранения
Положение, Приказ от 28.07.2015 № 470
редакция действует с 25.11.2015

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 липня 2015 року N 470

Про утворення міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в період фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенні

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 25 листопада 2015 року N 776

З метою забезпечення державної підтримки програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією відповідно до Закону України "Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні" та підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. N 267, наказую:

1. Утворити та затвердити склад міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в період фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенні (далі - Робоча група) у складі, що додається.

2. Затвердити Положення про міжвідомчу робочу групу з питань забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в період фінансування програм Глобального фонду та по їх завершенні (далі - Положення), що додається.

3. Голові Робочої групи:

1) забезпечити координацію діяльності Робочої групи відповідно до Положення;

2) забезпечити проведення першого засідання Робочої групи до 1 вересня 2015 року;

Опрос