Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по разработке первичной учетной документации для внедрения диагностически-родственных групп в рамках проекта "Улучшение здравоохранения на службе у людей"

Министерство здравоохранения
Приказ от 14.07.2015 № 427

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 липня 2015 року N 427

Про створення робочої групи з розробки первинної облікової документації для запровадження діагностично-споріднених груп у рамках проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

Відповідно до пункту 6 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, та підпункту 2 пункту 2 Плану заходів із впровадження системи діагностично-споріднених груп в Україні, затвердженого наказом МОЗ України від 29 серпня 2014 року N 605 "Про затвердження Плану заходів із впровадження системи діагностично-споріднених груп в Україні", наказую:

1. Затвердити склад робочої групи з розробки первинної облікової документації для запровадження діагностично-споріднених груп у рамках проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - робоча група), що додається.

2. Голові робочої групи забезпечити розробку первинної облікової документації для запровадження діагностично-споріднених груп у рамках проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" у період з 14.07.2015 по 16.07.2015 р.

3. Київській міській державній адміністрації, Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Державному закладу "Центр медичної статистики Міністерства охорони здоров'я України" забезпечити участь членів робочої групи у засіданнях.

4. Витрати на відрядження членів робочої групи віднести за основним місцем роботи.

Опрос