Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по обработке проекта постановления Кабинета Министров Украины "Об утверждении Технического регламента по безопасности косметической продукции"

Министерство здравоохранения
Приказ от 21.07.2015 № 451

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 липня 2015 року N 451

Про створення робочої групи з опрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Технічного регламенту щодо безпечності косметичної продукції"

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267, згідно зі статтею 18 Закону України "Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності", на виконання п. 11 Робочої програми розроблення технічних регламентів на період до 2020 року, затвердженої наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 14.12.2010 N 567, наказую:

1. Утворити та затвердити склад робочої групи з опрацювання проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження технічного регламенту щодо безпечності косметичної продукції" (далі - робоча група), що додається.

2. Голові робочої групи у разі необхідності залучати до роботи спеціалістів та представників інших міністерств, державних органів, громадських і міжнародних організацій за їх згодою у встановленому законодавством порядку.

3. Управлінню фармацевтичної діяльності та якості фармацевтичної продукції (Лясковський Т. М.) забезпечити направлення на погодження розробленого робочою групою остаточного проекту технічного регламенту з усіма заінтересованими центральними органами виконавчої влади та подання його на розгляд до Кабінету Міністрів України в установленому законодавством порядку.

Опрос