Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к приказу Министерства здравоохранения Украины от 05 августа 2011 года N 482

Министерство здравоохранения
Приказ от 26.10.2012 № 842

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 жовтня 2012 року N 842

Про затвердження змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 05 серпня 2011 року N 482

На виконання пункту 1 рішення засідання Координаційної ради з питань модернізації Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" від 05 червня 2012 року, з метою удосконалення системи надання високоякісної спеціалізованої медичної допомоги дітям, оптимізації лікувально-діагностичного процесу та модернізації Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" наказую:

1. Унести до Медичного завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" (далі - Медичне завдання), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05 серпня 2011 року N 482 "Про затвердження Медичного завдання" (далі - Наказ МОЗ України N 482), зміни, що додаються.

2. Державному підприємству "Інженерно-технічний центр" Міністерства охорони здоров'я України на підставі затвердженого цим Наказом МОЗ України N 482 Медичного завдання підготувати проектно-кошторисну документацію.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України О. Толстанова.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. Богатирьова

 

ЗМІНИ
до Медичного завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ"

1. В розділі МЕТА ПРОЕКТУ перед абзацом "Місце здійснення програми..." додати абзац

"Опис модернізації:

Модернізація Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" буде проходити в 3 черги, які включають в себе будівництво нового корпусу, реконструкцію старих корпусів та наявність нового сучасного обладнання.

Після 1-ої черги модернізації лікарня буде мати нові лікувально-діагностичні структурні підрозділи, збільшення загального ліжкового фонду до 708 стаціонарних ліжок та збільшення кількості ліжок інтенсивної терапії до 39, розташованих в 3-х відділеннях лікарні, модернізовану сучасну лікувально-діагностичну базу, харчоблок, а також пансіонат для батьків.

Опрос