Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании и утверждении состава комиссии по вопросам передачи государственного имущества

Министерство здравоохранения
Приказ от 29.05.2015 № 314

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2015 року N 314

Про утворення та затвердження складу комісії з питань передачі державного майна

Відповідно до пункту 9 Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року N 1482, розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2015 року N 498-р "Про передачу цілісного майнового комплексу державного підприємства "Укрмедпроектбуд" до сфери управління Міністерства охорони здоров'я" наказую:

1. Утворити та затвердити склад комісії з питань передачі цілісного майнового комплексу державного підприємства "Укрмедпроектбуд" (код згідно з ЄДРПОУ 37700171) із сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року і реалізації інфраструктурних проектів до сфери управління Міністерства охорони здоров'я України (далі - Комісія), що додається.

2. Комісії протягом п'яти днів з дати підписання цього наказу забезпечити приймання зазначеного нерухомого майна у порядку, визначеному законодавством України, про що скласти акт приймання-передачі (у чотирьох примірниках), підписаний головою та членами комісії, та подати його на затвердження до Міністерства охорони здоров'я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Павленко О. С.

Опрос